Masaż bańką chińską

Zabieg masażu bańkami chińskimi ma podłoże w starożytnej medycynie chińskiej i polega na zastosowaniu wytwarzanego przez nie podciśnienia.

Polepsza krążenie krwi i przemianę materii widocznie przyczyniając się do ograniczenia tkanki tłuszczowej. Do tego wyraźnie relaksuje i uspokaja. Zaleca się go osobom przemęczonym, prowadzącym mało ruchliwy bądź siedzący tryb życia, po intensywnych i wyczerpujących ćwiczeniach oraz w trakcie kuracji odchudzającej.

Szczególnie masaż bańką chińską wskazywany jest przy walce z cellulitem oraz modelowaniem sylwetki. 

Po zabiegu skóra może być, a raczej na pewno będzie, zaczerwieniona i możemy odczuwać przyjemne ciepło, nie jest to jednak przyczyna do zmartwień, wręcz przeciwnie - to prawidłowy odruch wskazujący na to, że nasza skóra jest rozluźniona i lepiej ukrwiona. To silne przekrwienie daje niesamowite efekty naprawcze, poprawia elastyczność, ujędrnia i wygładza skórę. W związku z tym bardzo dobrze sprawdza się nie tylko jako kuracja antycellulitowa, lecz także ujędrniający i kształtujący sylwetkę. Powstałe po masażu wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów. Jeśli po takim masażu pojawią się dłuższe lub uporczywe bóle należy wziąć gorący prysznic.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów, zabieg ten należy wykonywać w serii 10-12 zabiegów, nie rzadziej niż co 3 dni - nie należy wykonywać go codziennie.

ZAPYTAJ O WIZYTĘ