Trening personalny z wykorzystaniem ultranowoczesnego sprzętu PIXFORMANCE

Pixformance to inteligentny trener, który łączy w sobie spersonalizowane plany treningowe z natychmiastową informacją zwrotną i funkcjami motywacyjnymi, które zapewniają najlepsze wyniki. Opracowany do treningu fitness i rehabilitacji, Pixformance wykorzystuje śledzenie ruchu w czasie rzeczywistym, aby zaoferować użytkownikom opinie i analizy podczas sesji treningowych oraz zapewnić, że wykonują każde ćwiczenie poprawnie i bezpiecznie.

Ćwiczenia są śledzone w oparciu o zakres ruchu, precyzji, szybkości i powtórzeń, a użytkownicy otrzymują szczegółowy raport z ich treningów przechowywanych online, gdzie mogą monitorować postępy w czasie, korzystając z ich profilu Pixformance.

Wszystkie aspekty każdego ćwiczenia można dostosować do poziomu wydajności użytkownika. Funkcjonalne plany treningowe dostępne w Pixformance ułatwiają użytkownikom ustalanie celów i osiągnięcie zauważalnej poprawy sprawności fizycznej. Pixformance oferuje zarówno pojedyncze ćwiczenia, jak i ciągłe treningi, a wiele maszyn może być zorganizowanych razem w celu zaoferowania treningu obwodowego zarówno jednostkom, jak i grupom.

ZAPYTAJ O WIZYTĘ