Zredukuj zmarszczki

Zabieg kwasem hialuronowym

zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego

Jak wygląda zabieg kwasem hialuronowym?

Zabieg polega na wstrzyknięciu go w ubytek tkanki, co sprawia, że zostaje on wypełniony od wewnątrz. Kwas hialuronowy dodatkowo chroni skórę przed utratą wody, wzmacnia jej właściwości ochronne i eliminuje wolne rodniki. Jest stosowany w redukcji zmarszczek niepoddających się botoksowi oraz bruzd nosowo-wargowych.
Kwas hialuronowy można podać igłą lub mikrokaniulą w zależności od obszaru i wskazań terapii. Mikrokaniula jest tępo zakończoną igłą, która ślizga się w tkance, co, zmniejsza ryzyko pojawienia się  po zabiegu siniaków, krwiaków i ogranicza do minimum uszkodzenie naczyń krwionośnych.

Popularne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego:

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu z kwasem hialuronowym celem spłycenia i wyrównania bruzd. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym kremem, dzięki czemu pacjent nie odczuwa dyskomfortu w trakcie zabiegu. Kwas hialuronowy ma zdolność absorbowania wody, więc pełny efekt metamorfozy oceniamy po 3-4 tygodniach. Sam zabieg nie jest szczególnie inwazyjny. Efekty utrzymują się do kilkunastu miesięcy w zależności od rodzaju zastosowanego preparatu (m.in. stężenie i stopień usieciowania kwasu hialuronowego), indywidualnych predyspozycji, pierwotnej głębokości bruzd.

Efekty zabiegu:

zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego na bruzdy nosowo wargowe

Korekcja i modelowanie policzków

Zabieg wolumetrii twarzy polegający na wprowadzeniu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego. Iniekcja odbywa się za pomocą igły lub kaniuli (tępo zakończonej igły). Wolumetria wykorzystuje specjalną odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego, gęstszą od typowych wypełniaczy i bardzo plastyczną, która wstrzykiwana jest w głębokie warstwy skóry. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, odczuwalne jest lekkie rozpieranie w tkankach podskórnych. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia, niewielki obrzęk czy delikatny ból, ale wszystkie te objawy znikają samoistnie w ciągu 2-3 dni. Czasami po zabiegu pojawiają się niewielkie siniaczki, które można zamaskować makijażem korekcyjnym.

Efekty zabiegu:

zabieg modelowania policzków z użyciem kwasu hialuronowego

Modelowanie ust

Zabieg przeprowadzany z użyciem kwasu hialuronowego. Odpowiednio dopasowany preparat podaje się za pomocą wstrzyknięć do czerwieni wargowej powodując zwiększenie objętości, poprawę koloru, głębokie nawilżenie, zmianę kształtu ust. W zależności od potrzeb pacjenta możemy przeprowadzić powiększenie ust, korektę kształtu, wzmocnić kontur, wypełnić drobne zmarszczki wokół ust lub podnieść opadające kąciki. Kwas hialuronowy jest bezpieczny, utrzymuje się w tkankach około 6-8 miesięcy i ulega powolnemu wchłanianiu. Usta nawet po wchłonięciu preparatu są w zdecydowanie lepszej kondycji, niż przed zabiegiem.

Efekty zabiegu:

zabieg modelowania ust z użyciem kwasu hialuronowego

Pełna wolumetria twarzy

Zabieg łączący w sobie cechy liftingu i modelowania konturów twarzy. Jego głównym zdaniem jest korekta oraz przywrócenie właściwego kształtu Twojej twarzy, a także nadanie jej młodszego wyglądu. Sekret zabiegu tkwi w wykorzystaniu preparatów zawierających kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w skórze, stojąc na straży jej prawidłowego nawilżenia. Z wiekiem jednak tego składnika ubywa, a wolumetria jest w stanie ten proces zatrzymać. W efekcie Twoja skóra staje się wygładzona, a twarz zyskuje harmonijny i piękny wygląd. Rezultaty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie i obrzęk, jednak objawy te miną samoistnie w ciągu 2-3 dni.

Efekty zabiegu:

pełna wolumetria twarzy z użyciem kwasu hialuronowego
Usuwanie drobnych i średnich zmarszczek 1 ml 850 PLN
Dolina łez prep. Redensity 2 – 1 ml 1000 PLN
Fałdy nosowo wargowe 1 ml 850 PLN
Podniesienie kącików ust 1 ml 850 PLN
Korekcja zmarszczek palacza 1 ml 850 PLN
Linie marionetki 1 ml 850 PLN
Odwrócony uśmiech 1 ml 850 PLN
Wypełnienie policzków 1 ml 850 PLN
Wypełnienie policzków 2 ml 1600 PLN
Modelowanie linii żuchwy i brody 1 ml 850 PLN
Modelowanie linii żuchwy i brody 2 ml 1600 PLN
Wypełnienie skroni 1 ml 850 PLN
Zabieg z użyciem Teosyal RHA 2 1 ml 900 PLN
Zabieg z użyciem Teosyal RHA 3 1 ml 950 PLN
Zabieg z użyciem Teosyal RHA 4 1,2 ml 950 PLN
HIALURONIDASE PB300 600 PLN

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę

Scroll to Top