Poznaj nasz

Zespół

Zaufaj naszym ekspertom

W Bvital pracują tylko najlepsi specjaliści, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz dobry kontakt z pacjentem. W zespole znajdują się wyłącznie godni zaufania specjaliści w swoich dziedzinach, posiadający wieloletnie doświadczenie i łączący wiedzę medyczną z zaawansowanymi technologiami.
W przypadku zabiegów chirurgii plastycznej, w Bvital są one wykonywane tylko przez wykwalifikowanych chirurgów plastycznych. Wyróżnia nas indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta, co pozwala nam na wybór najlepszych rozwiązań dla danego przypadku.
W Bvital priorytetem jest bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjentów, dlatego każdy specjalista pracujący w zespole jest wybierany starannie i musi spełniać najwyższe wymagania. Zespół Bvital to gwarancja fachowej i kompleksowej opieki, z pełnym wsparciem na każdym etapie procesu leczenia czy zabiegu.
Współtwórca Instytutu Zdrowia i Urody Bvital

Kamila Gizler Kwiecień

Kamila to współtwórca Instytutu Zdrowia i Urody Bvital. Jej głównym celem jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości i bezpieczeństwa podczas wizyt w Instytucie. Kamila z zawodu jest dietetykiem klinicznym, która ceni sobie holistyczne podejście do zdrowia. Jest miłośniczką zdrowego stylu życia i zawsze kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta w naszym Instytucie.

Dermatolog, wenerolog

lek. Joanna Sieniawska

Doktor Sieniawska to doświadczony i profesjonalny lekarz, który wykonuje różnorodne zabiegi medycyny estetycznej, a także prowadzi konsultacje z zakresu dermatologii i wenerologii. Jest autorką wielu publikacji naukowych i posiada szeroką wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej.

Pani doktor wykonuje również badania dermoskopowe, zabiegi elektroagulacji oraz krioterapii. Wyróżnia się pozytywnymi opiniami pacjentów, którzy doceniają jej indywidualne podejście do każdego przypadku. Wizyty u dr Sieniawskiej są przeznaczone zarówno dla dzieci jaki dla dorosłych, dzięki czemu każdy może skorzystać z jej profesjonalnej opieki i doświadczenia.
Dermatolog

dr n.med. Katarzyna Kulig

Pani doktor to wykwalifikowana specjalistka z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na indywidualne potrzeby każdego pacjenta oraz jego dobre samopoczucie podczas zabiegów. Posiada szeroką wiedzę w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, w tym mezoterapii, wolumetrii twarzy, botoksu oraz konsultacji dermatologicznych.

Jej zaangażowanie w pracę oraz dokładność w stawianiu diagnozy i doborze odpowiedniego leczenia, przyczyniły się do zdobycia wielu pozytywnych opinii od pacjentów. Pani doktor to specjalistka, której można zaufać w kwestii pielęgnacji i zdrowia skóry.
Chirurg plastyczny

lek. Grzegorz Sztolcman

Dr Grzegorz Sztolcman to doświadczony lekarz specjalizujący się w chirurgii plastycznej i ogólnej. W czasie swojego ponad trzydziestoletniego stażu pracy, odbył wiele kursów i szkoleń, uczestnicząc w konferencjach i sympozjach z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Dr Sztolcman posiada Certyfikat XIII Konferencji Naukowej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego „Postępy medycyny, etyka i filozofia w medycynie” oraz ukończył studia podyplomowe z zakresu „Zarządzanie w ochronie zdrowia”.

W trakcie szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii plastycznej odbył staże specjalizacyjne w zakresie chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz leczenia oparzeń. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie zabiegów chirurgii plastycznej, w tym powiększania piersi, redukcji piersi, zabiegów liposukcji, abdominoplastyki, miniabdominoplastyki, korekcji uszu odstających, zabiegów z zakresu liftingu twarzy i szyi, a także usuwania znamion i innych zmian skóry i powłok skórnych.

Dr Sztolcman kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo pacjenta, a także na dokładne przeprowadzenie każdego zabiegu, aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Jego doświadczenie i umiejętności pozwalają na kompleksowe podejście do każdego przypadku, co przekłada się na zadowolenie pacjentów. Zawsze stara się zrozumieć potrzeby i oczekiwania pacjenta, a następnie dobrać odpowiednią procedurę i metodę leczenia.
Podolog, kosmetolog

Katarzyna Pawlikowska

Kasia to specjalistka w dziedzinie kosmetologii i podologii. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zmian skórnych oraz chorób paznokci. Z uwagą słucha potrzeb pacjentów i dba o ich komfort podczas każdej wizyty. W Instytucie zdrowia i urody Bvital przeprowadza również zabiegi anty-aging oraz laseroterapii, wykorzystując najnowsze technologie i metody. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy potrafi zapewnić pacjentom wysoką jakość usług oraz bezpieczeństwo zabiegów. Kasia jest pełna pasji i zaangażowania w swoją pracę, ciągle poszukuje nowych rozwiązań i metod, aby sprostać wymaganiom swoich pacjentów i zapewnić im kompleksową opiekę kosmetologiczną.

Linergistka, kosmetolog

Kinga Jakubik

Kinga to doświadczona specjalistka w dziedzinie makijażu permanentnego brwi i ust, a także modelowania sylwetki. W Instytucie Bvital wykonuje zabiegi mikropigmentacji, na które uzyskała mistrzowskie szkolenie. Jej pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z pacjentem i gwarancja zadowolenia z efektów sprawiają, że cieszy się mnóstwem pozytywnych opinii.
Jako kosmetolog przeprowadza również konsultacje dotyczące pielęgnacji skóry.

Zabiegi wykonywane przez Kingę cechuje wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne w przypadku tak precyzyjnych zabiegów jak np. mikropigmentacja. Oferuje także bezpłatną wizualizację makijażu permanentnego przed jego wykonaniem, aby pacjent mógł w pełni zrozumieć efekt końcowy. Kinga to specjalistka, która zawsze stawia na jakość i zadowolenie swoich pacjentów, a jej pasją jest doskonalenie swoich umiejętności i śledzenie najnowszych trendów w branży beauty.

Kosmetolog

Milena Stefaniak

 

Milena to pasjonatka kosmetologii, która stale doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i pokazach, aby śledzić najnowsze trendy w branży beauty. Z przyjemnością pracuje z ludźmi i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta z empatią. Jej specjalnością jest diagnostyka skóry i przeprowadzanie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Milena poświęca szczególną uwagę na to, aby pacjenci czuli się komfortowo i zadowoleni z efektów jej pracy. Jej pozytywne podejście do życia i pasja do kosmetologii sprawiają, że jest nie tylko specjalistką w swoim zawodzie, ale również świetnym doradcą w kwestii pielęgnacji urody.

Kosmetolog, masażysta

Anna Gąsior

W pracy kieruję się holistycznym podejściem do pacjenta tzn. koncentruję się nie tylko na samym wyglądzie skóry, ale także na ogólnym stanie zdrowia, suplementacji, diecie, aktywności fizycznej czy chociażby nawodnieniu organizmu. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Specjalizuję się w zabiegach na ciało i twarz, które zawsze traktuję jak rytuały, które kompleksowo zadbają o ciało, dostarczą przyjemnych wrażeń i głębszego odprężenia. Jest wielką fanką azjatyckiej filozofii i pielęgnacji skóry.

Masażysta

mgr Jarosław Lacki

Pan Jarosław specjalizuje się w wykonywaniu masażu kobido oraz japońskiego rytuału masażu twarzy, które skupiają się na relaksie i odprężeniu. Charakteryzuje go duża precyzja oraz doświadczenie w tej dziedzinie, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych usług. Dzięki jego umiejętnościom, klienci mogą cieszyć się kompletnym odprężeniem i wyciszeniem, a także poprawą kondycji skóry twarzy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną się zrelaksować i zatroszczyć o swoje ciało i ducha.

Scroll to Top