Regeneracja dla Twojego ciała

Venus legacy

Venus Legacy - nowy standard zabiegowy

Zabieg, który wykorzystuje oddziaływanie wielobiegunowych fal radiowych oraz pulsacyjnego pola magnetycznego. Stosowana przy nim technologia MP2 najnowszej generacji umożliwia wnikanie do głębszych warstw skóry, co wpływa na poprawę miejscowej cyrkulacji krwi. Venus Legacy to proces naturalny i komfortowy, jest również bezinwazyjny.
 

Urządzenie Venus Legacy™ to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące technologię 4D® stanowiącą kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse™ (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback).

Jako jedyni w Piotrkowie i okolicach możemy zaoferować Ci dwa rodzaje tego zabiegu.

Zabieg Venus Legacy na ciało

Zabieg Venus Legacy to bezpieczny i bezinwazyjny sposób na konturowanie ciała, walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem. Zabieg polega na oddziaływaniu wielobiegunowych fal radiowych oraz pulsacyjnego pola magnetycznego. Wykorzystuje technologię najnowszej generacji MP2, dzięki której możliwe jest oddziaływanie w głębszych warstwach skóry, powodując poprawę miejscowej cyrkulacji krwi. Cały proces jest w 100 % naturalny, relaksujący, nieinwazyjny oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest to jedyny taki zabieg w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach!

Zabieg Venus Legacy na twarz i dekolt

Zabieg Venus Legacy polega na wygładzeniu zmarszczek oraz poprawieniu kondycji skóry twarzy i szyji. Urządzenie umożliwia precyzyjne dotarcie do wymagających miejsc, takich jak okolice oczu. Podczas zabiegu wykorzystujemy technologię „VARI-PULSE”, która wpływa na głębokość penetracji tkanki, a podciśnienie  wytwarzane przez głowice przyspiesza przepływ krwi i limfy. Cały proces jest w 100 % naturalny, przyjemny, nieinwazyjny oraz komfortowy. Jest to jedyny taki zabieg w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach!

Twarz 1 zabieg 20 minut 300 PLN
Twarz 4 zabiegi 1000 PLN
Szyja i dekolt 1 zabieg 20 minut 300 PLN
Szyja i dekolt 4 zabiegi 1000 PLN
Pośladki 1 zabieg 20 minut 250 PLN
Pośladki 4 zabiegi 800 PLN
Ramiona 1 zabieg 20 minut 200 PLN
Ramiona 4 zabiegi 600 PLN
Brzuch 1 zabieg 20 minut 300 PLN
Brzuch 4 zabiegi 1000 PLN
Uda (przód lub tył) 1 zabieg 20 minut 300 PLN
Uda (przód lub tył) 4 zabiegi 1000 PLN
Uda (całe) 1 zabieg 20 minut 400 PLN
Uda (całe) 4 zabiegi 1400 PLN
Uda + pośladki 1 zabieg 20 minut 400 PLN
Uda + pośladki 4 zabiegi 1400 PLN

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę

Scroll to Top