Zregeneruj swoją skórę

Zabieg osocze bogatopłytkowe

zdjęcie osocza bogatopłytkowego

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe, nazywane również PRP, to skoncentrowane płytki krwi. Są zawieszone w osoczu krwi, które uzyskuje się poprzez pobranie krwi od pacjenta. Osocze krwi jest bardzo bogate w składniki aktywne, a przede wszystkim naturalne dla człowieka. Są to między innymi substancje i czynniki wzrostu niezbędne do naprawy oraz odbudowy tkanek i naczyń krwionośnych.

Osocze krwi posiada właściwości nie tylko odmładzające, ale również regenerujące. Dlatego wykorzystuje się je w medycynie estetycznej nie tylko w celach spłycenia zmarszczek, ale również podczas leczenia nadmiernego wypadania włosów. Ze względu na fakt, że osocze krwi jest naturalnym składnikiem naszego organizmu, jest to metoda bezpieczna niezależnie od wieku oraz płci pacjenta.

zdjęcie osocza bogatopłytkowego

Efekty zabiegu:

Osocze bogatopłytkowe i efekty, jakie daje zabieg są niezwykle skuteczne. Po wykonaniu zabiegu komórki macierzyste ulegają podziałowi oraz następuje stymulacja fibroblastów, co wiąże się ze zwiększeniem produkcji kolagenu. Na skutek zwiększenia ilości kolagenu w naszej skórze, staje się ona jędrna i bardziej elastyczna. Dodatkowo zmarszczki ulegają spłyceniu, a skóra zyskuje blask i młodszy wygląd. Co więcej, osocze bogatopłytkowe wpływa na odżywienie i regenerację skóry oraz głęboko ją nawilża. Po zabiegu skóra staje się również lepiej ukrwiona na skutek angiogenezy, która zachodzi podczas wstrzyknięcia osocza PRP.

Okolica oka 1 zabieg 400 PLN
Okolica oka pakiet 3 zabiegów 1000 PLN
Skóra głowy 1 zabieg 500 PLN
Skóra głowy pakiet 3 zabiegów 1300 PLN
Twarz 1 zabieg 500 PLN
Twarz pakiet 3 zabiegów 1300 PLN
Twarz + szyja 800 PLN
Twarz + szyja +dekolt 1000 PLN

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę

Scroll to Top