Popraw jakość swojej skóry

Mezoterapia skóry głowy

mezoterapia skóry głowy

Mesoterapia skóry głowy - pobudź wzrost włosów

Mesoterapia igłowa skóry głowy jest to innowacyjna metoda, która polega na powierzchniowym wstrzykiwaniu w skórę substancji odżywczych, stymulujących wzrost włosów oraz hamujących ich wypadanie. Stosuje się ją w przypadku osłabienia włosów, łysienia androgenowego, łysienia plackowatego oraz łysienia pourazowego.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg jest wykonywany przez lekarza dermatologa. Przed zabiegiem skóra głowy jest dokładnie oczyszczana, a następnie nakłada się krem znieczulający. Koktajl z substancjami odżywczymi wstrzykiwany jest za pomocą strzykawki z cienką igłą. Nakłucia są mało bolesne, a cały zabieg trwa około 30 minut.

Jakie substancje są stosowane w mezoterapii skóry głowy?

Stosowane w mezoterapii skóry głowy koktajle zawierają witaminy (A, E, C, B), aminokwasy, minerały oraz peptydy, które wpływają na poprawę ukrwienia skóry głowy, wzrost i kondycję włosów oraz ich wzmocnienie.

Jakie są efekty mezoterapii skóry głowy?

Po zabiegu możemy spodziewać się poprawy kondycji włosów oraz ich wzmocnienia. Substancje wstrzykiwane do skóry głowy stymulują wzrost włosów oraz hamują ich wypadanie. Dzięki temu włosy stają się grubsze, mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

Czy mezoterapia skóry głowy jest bezpieczna?

Tak, mezoterapia igłowa skóry głowy jest bezpieczna, pod warunkiem że wykonywana jest przez doświadczonych lekarzy dermatologów. Stosowane przez nas koktajle są certyfikowane, a zabiegi są wykonywane w warunkach sterylnych. Po zabiegu pacjent może normalnie funkcjonować, ale przez kilka dni powinien unikać nadmiernego pocenia się oraz mocnego masażu skóry głowy.

Mezoterapia skóry głowy
Skóry głowy Dr Cyj 1 zabieg 30 minut 700 PLN
Skóry głowy Dr Cyj pakiet 3 zabiegów 1600 PLN

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę

Scroll to Top