Trwałe podkreślenie

Makijaż permanentny

Czym jest makijaż permanentny ?

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, który ma na celu trwałe podkreślenie brwi, oczu oraz ust. Zabieg polega na aplikacji naturalnego barwnika pod skórę przy użyciu jednorazowego kartridża.

 Makijaż permanentny pozwala zarówno na dużą oszczędność czasu podczas codziennej pielęgnacji, nienaganny wygląd tuż po przebudzeniu, czy też podczas wizyty na basenie, ale również drobną korektę urody.

Mikropigmentacja brwi

Idealny kształt brwi to rzadkość. Najczęściej włoski rosną nieregularnie, a poprzez częstą depilację znacznie się osłabiają, stają się rzadsze, jaśniejsze i w końcu nieodwracalnie wypadają. W przeciwieństwie do zabiegów z wykorzystaniem henny które dają krótkotrwały efekt, makijaż permanentny brwi zostaje z nami na dłużej i utrzymuje się nawet do 3 lat od wykonania zabiegu.

Mikropigmentacja ust

Każda kobieta marzy o pięknych, zmysłowych i pełnych ustach, które będą przyciągać wzrok mężczyzn, a u kobiet będą budzić zazdrość. Jednak nie zawsze w ciągu dnia Twój makijaż ust jest idealny. Teraz możesz zapomnieć o konturówkach, pomadkach i ciągłym poprawianiu ust. Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili. Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się ich idealnym wyglądem niezależnie od sytuacji!

Zastanawiasz się jak finalnie wyglądałby Twój makijaż permanentny?

Makijaż permanentny wykonujemy raz na długi czas. Decyzja o jego wykonaniu powinna być zatem przemyślana, ponieważ nie można go zmyć jak zwykły makijaż.

Linergistka pokaże Ci w jakim kształcie i kolorze powinny być Twoje brwi. Dobierze również odpowiedni kolor dla Twoich ust i narysuje ich poprawny kształt. Podczas wizualizacji przekonasz się na własnej skórze jak to jest mieć profesjonalnie dobrany makijaż permanentny. Jeśli poczujesz się w nim dobrze – łatwiej podejmiesz decyzję i umówisz się na zabieg.

Makijaż permanentny Brwi 150 minut 800 PLN
Makijaż permanentny Brwi – odświeżenie 150 minut 400 PLN
Makijaż permanentny Usta 150 minut 900 PLN
Makijaż permanentny Usta – odświeżenie 150 minut 450 PLN

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę

Scroll to Top