Opóźnij proces starzenia

Zabieg Biostymulatory

Czym są biostymulatory ?

To preparaty, których właściwości wykorzystywane są w walce z procesami starzenia się skóry. Odbudowują struktury skóry i tkanki podskórnej. Dzięki rozwojowi medycyny możemy wybierać spośród kilku rodzajów biostymulatorów, które różnią się od siebie składem oraz schematem działania.

Celem zabiegów, które wykorzystują właściwości biostymulatorów jest odmłodzenie, poprawa sprężystości i wygładzenie skóry twarzy, dekoltu i szyi. Jako biostymulatory wykorzystywane są cząsteczki aminokwasów, polinukleotydy czy też wolny kwas hialuronowy. Pobudzając fibroblasty skóry właściwej stymulują syntezę kolagenu i elastyny. Część z nich ma właściwości antyoksydacyjne (usuwają wolne rodniki tlenowe) oraz higroskopijne (wiążą wodę) co przyczynia się do wzrostu nawilżenia skóry.

Efekty zabiegu:

Zabieg przywraca skórze prawidłowe napięcie, wygładza zmarszczki i bruzdy, opóźnia procesy starzenia oraz modeluje owal twarzy (daje wyraźny efekt liftingu bez użycia skalpela). Rezultaty są znacznie bardziej naturalne i estetyczne niż w przypadku innych metod odmładzania, ponieważ zabieg nie zmienia rysów twarzy. Widoczne efekty utrzymują się przeważnie przez około 1 do 1,5 roku, ale uzależnione są od wykonania serii zabiegów.

Odmładzająca siła biostymulatorów przywróci Twojej skórze napięcie i nawilżenie, wygładzi zmarszczki i bruzdy, a także opóźni starzenie się skóry. Do tego wszystkiego przyczynia się do modelowania owalu twarzy, przy zachowaniu bardzo naturalnego i estetycznego rezultatu.

Profhilo Twarz 30 minut 900 PLN
Profhilo Twarz + szyja 30 minut 1800 PLN
Nucleofill MEDIUM Twarz 30 minut 900 PLN
Nucleofill MEDIUM Twarz + szyja 30 minut 1800 PLN
Nucleofill STRONG Twarz 30 minut 950 PLN
Nucleofill STRONG Twarz + szyja 30 minut 1800 PLN
Nucleofill Soft Eyes okolica oka 30 minut 1000 PLN

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę

Scroll to Top