Pomożemy Ci dobrać odpowiedni zabieg

Konsultacje

Na czym polegają konsultacje w BVITAL?

Podczas konsultacji lekarz zbiera szczegółowy wywiad dotyczący Twojego stanu zdrowia i przeprowadzonych do tej pory zabiegów. Ustala i omawia wszelkie problemy związane z Twoim zdrowiem. Dopytuje o Twoje oczekiwania, po czym określa zakres działań leczniczych i szczegóły dotyczące planowanych zabiegów. Opracowuje indywidualny plan terapii, ustalając razem z Tobą harmonogram postępowania.

W naszym Instytucie diagnozujemy i leczymy takie schorzenia jak:

  • Pieprzyki są to inaczej mówiąc znamiona barwnikowe. To zmiany skórne obecne na ciele każdego człowieka. Występują w różnych odcieniach od niezauważalnych na jasnej skórze, przez czerwone i brązowe, aż po całkiem czarne.
  • Włókniaki to łagodne zmiany o charakterze nowotworowym. Przypominające nieduże krostki lub guzki. Włókniaki powstają wskutek nadmiernego namnożenia komórek tkanki łącznej w pewnym fragmencie skóry.
  • Brodawki łojotokowe to zmiany nowotworowe o charakterze łagodnym, wywodzące się z naskórka. Ich typową, charakterystyczną cechą są okrągłe, grudkowe oraz wypukłe wykwity.
  • Brodawki wirusowe powodowane są przez rozpowszechniony w środowisku wirus brodawczaka ludzkiego. Są to zmiany grudkowe o rogowaciejącej nierównej powierzchni. Mogą występować pojedynczo bądź w dużej liczbie.
  • Gruczolaki potowe twarzy to małe, twarde grudki koloru skóry lub lekko żółtawe o wielkości od 1 do 2 milimetrów. Występują głównie na dolnej powiece choć mogą pojawić się także na górnej części klatki piersiowej, pod pachami a także na brzuchu.
  • Zmiany przerostowe gruczołów łojowych – gruczoły łojowe zlokalizowane w skórze, zwykle w okolicy mieszków włosowych, wydzielają łój pełniący funkcję ochronną. Przerośnięte gruczoły łojowe i nadmierne aktywnie są przyczyną wzmożonego przetłuszczania skóry i powstawania nieestetycznych wykwitów.
Konsultacja chirurgiczna 15 minut 200 PLN

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę

Scroll to Top