Poznaj nasz Instytut

O nas

KIm jesteśmy?

Instytut medycyny estetycznej i laserowej BVITAL

BVITAL to nowoczesny Instytut Zdrowia i Urody oferujący pełen zakres profesjonalnych usług diagnostycznych i terapeutycznych. To grupa specjalistów z obszaru dermatologii, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz masażu.

Z naszą pomocą będziesz mógł zadbać o zdrowie oraz lepiej czuć się we własnym ciele. Wykonywane zabiegi modelujące sylwetkę pomogą cieszyć się pięknym i zadbanym ciałem. Wyróżnia nas indywidualne i holistyczne podejście do każdego z naszych pacjentów.

Instytut medycyny estetycznej Bvital to miejsce, gdzie pasja do piękna łączy się z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej, a wyspecjalizowana kadra otwiera nieskończone możliwości dla naszego wyglądu i samopoczucia.
Kamila GIZLER Kwiecień
Współtwórca Instytutu Zdrowia i Urody Bvital

Podkreś swoje piękno

Nasze zabiegi pomogą Ci podkreślić swoje naturalne piękno, poprawić pewność siebie i polepszyć samopoczucie.

Zaufaj najlepszym

Zabiegi chirurgii plastycznej są wykonywane tylko przez wykwalifikowanych specjalistów.

Zrelaksuj się

W takcie masażu odprężysz się a nasi specjaliści zadbają o napięcie Twojej skóry.

0 +
Lat w piotrkowie
0 +
klientów mieśięcznie
0 +
Zabiegów rocznie

Jeśli zależy Ci na bezpiecznych i skutecznych zabiegach medycyny estetycznej, to warto odwiedzić Instytut zdrowia i urody BVITAL. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje szereg zabiegów, które pozwolą Ci na poprawę wyglądu, zadbanie o skórę oraz poprawę samopoczucia.

W BVITAL wykorzystywane są nowoczesne technologie oraz certyfikowane produkty marek, co zapewnia 100% bezpieczeństwo podczas zabiegów. Dostępne w ofercie zabiegi, takie jak mezoterapia, botoks, wypełnienie kwasem hialuronowym, makijaż permanentny czy pielęgnacja twarzy i ciała, są wykonywane z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług diagnostycznych i terapeutycznych. Grupa specjalistów z obszarów dermatologii, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii, a także masażu kobido zapewni Ci kompleksową opiekę i pomoc w zadbanie o swoje zdrowie, wygląd oraz równowagę psychiczną.

Jeśli zależy Ci na pięknie i zdrowiu, BVITAL to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania. Zadbany wygląd oraz dobre samopoczucie to klucz do pełnego życia, a nasi specjaliści pomogą Ci osiągnąć te cele.

Scroll to Top