Zniweluj niedoskonałości

Karboksyterapia

Czym jest karboksyterapia?

Karboksyterapia to zabieg polegający na podskórnym wstrzyknięciu dwutlenku węgla, który rozszerza naczynia krwionośne, a w konsekwencji poprawia odżywienie komórek i stymuluje procesy naprawcze. Wstrzyknięty dwutlenek węgla wywołuje również stan zapalny, w efekcie którego uruchamia się produkcja kolagenu i elastyny. Oprócz poprawiania urody, karboksyterapia znalazła zastosowanie w leczeniu problemów zdrowotnych, takich jak zaburzenia krążenia, skurcze kończyn, trudno gojące się rany czy owrzodzenia żylakowe.

Pierwsze efekty po kuracji można zauważyć już po wykonanym zabiegu, w szczególności dotyczy to karboksyterapii, która przeprowadzona jest w okolicach oczu czy na skórze twarzy.

W zależności od Twoich potrzeb, dobierz odpowiedni zabieg dla siebie.

Karboksyterapia ciała

To podskórna iniekcja medycznego  dwutlenku węgla, która mechanicznie uszkadza komórki tłuszczowe i prowokuje proces ich rozpadu. Pęknięte błony komórek uwalniają płynną zawartość komórek tłuszczowych, która zostaje wydalona z organizmu na skutek podwyższonego metabolizmu. Dodatkowym atutem działania gazu jest wzmożona produkcja kolagenu i elastyny. Proces mobilizuje tworzenie się nowych naczyń w skórze oraz działa również na poprawę pigmentacji.

Karboksyterapia skóry głowy

To idealne rozwiązanie w przypadku nadmiernie wypadających i przerzedzających się włosów, łysienia hormonalnego, androgenowego, a nawet słabych i zniszczonych włosów. Wprowadzenie w głąb skóry głowy medycznego dwutlenku węgla przyśpiesza proces angiogenezy, czyli tworzenie nowych naczyń krwionośnych. Intensywny przepływ krwi pobudza metabolizm komórek, poprawia mikro i makrokrążenie, a także elastyczność skóry. Proces wypadania włosów zostaje zahamowany, a wzrost nowych włosów wzmożony. Odrastające włoski są mocniejsze i grubsze. Cały proces jest w 100 % naturalny i bezpieczny.

Karboksyterapia twarzy

To naturalna i skuteczna terapia medyczna redukująca niedoskonałości skóry, która polega na śródskórnym lub podskórnym podaniu medycznego  dwutlenku węgla za pomocą odpowiedniego urządzenia i małej igiełki. Indukowany proces zapalny po podaniu gazu mobilizuje komórki skóry do regeneracji, zwiększa się  przez to synteza kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Prowadzi także do zwiększenia natlenowania komórek skóry, poprawia się ich odżywienie i metabolizm.

Twarz 1 zabieg 30 minut 250 PLN
Twarz 4 zabiegi 800 PLN
Okolice oczu 1 zabieg 30 minut 200 PLN
Okolice oczu 4 zabiegi 700 PLN
Skóra głowy 1 zabieg 30 minut 200 PLN
Skóra głowy 4 zabiegi 700 PLN
Uda lub brzuch 1 zabieg 30 minut 250 PLN
Uda lub brzuch 4 zabiegi 700 PLN
Pośladki 1 zabieg 30 minut 200 PLN
Pośladki 4 zabiegi 720 PLN
Pośladki i uda 1 zabieg 30 minut 300 PLN
Pośladki i uda 4 zabiegi 1120 PLN

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę

Scroll to Top