Odmłodzenie całej twarzy

Zabieg nici liftingujące

nici liftingujące

Czym są nici liftingujące?

Wykonane z materiałów, które są wchłaniane przez ludzkie ciało nici liftingujące stanowią wspaniałą alternatywę dla mocno inwazyjnego liftingu twarzy. Zabieg z ich wykorzystaniem polega na wprowadzeniu nici w wyznaczone miejsca na twarzy, przy znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienia, które jednak szybko znikają.

Te zabiegi powinny być wykonywane przez odpowiedniego lekarza, w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu, a także z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Przed wszczepieniem nici pacjent musi być zbadany przez lekarza, należy też zebrać wywiad, ponieważ mogą istnieć różne przeciwskazania do wykonania procedury. Należy zwrócić szczególną uwagę, czy są zachowane zasady aseptyki i antyseptyki.

Ze względu na różne problemy skórne, w BVital wykonujemy implantację nici w następujących obszarach twarzy:

Foxy eyes oraz odmłodzone spojrzenie

Zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących na okolice oczu, mające na celu uniesienie opadających powiek i brwi. Stosowane w przypadkach, gdy problemem są obniżone zewnętrzne krawędzie brwi i opadające brwi i powieka górna. Stosowane nici do zabiegów liftingujacych ma na celu odbudowę nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju metody, powstające wokół nici nowe włókna kolagenu i elastyny powodują poprawę wyglądu, przywrócenie prawidłowej objętości skóry, sprężystości, jędrności i nawilżenia. Nici liftingujące są pełni rozpuszczalne z organizmu do roku czasu, a efekt nadbudowy tkankowej wzdłuż umiejscowienia nici mimo ich rozpuszczonych wykazuje działanie utrzymania się efektu uniesienia mimo degradacji nici.

Efekty zabiegu:

foxy eyes

Idealny owal twarzy

Przy użyciu nici liftingujących to idealne rozwiązanie, gdy skóra twarzy traci elastyczność i napięcie, szczególnie w dolnej części twarzy oraz w przypadku pojawienia się tzw. chomików, które zaburzają idealne proporcje. Zabieg polega na implantacji nici haczykowych, które wysmuklają i poprawiają owal twarzy, spłycają bruzdy nosowo-wargowe, a także poprawiają okolicę marionetek. Cały proces jest praktycznie bezbolesny. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, a owal twarzy się podnosi. Zabieg daje wrażenie liftingu twarzy, jednak z zachowaniem pełnej mimiki i naturalności wyglądu.

Efekty zabiegu:

Użycie nici liftingujących na linię żuchwy

Zabieg mający na celu wyostrzeniu kąta żuchwy, przywróceniu odpowiedniego napięcia skóry, zniwelowaniu oznak starzenia oraz poprawieniu owalu twarzy. Sam zabieg polega na implantacji nici haczykowych od kąta żuchwy w kierunku brody, dzięki czemu żuchwa staje się bardziej zarysowana. Nowoczesne nici PDO stymulują kolagen i mechanicznie unoszą tkanki. Są one materiałem długo stosowanym w medycynie, ale przede wszystkim bardzo bezpiecznym. Efekty są widoczne już po 1 do 2 tygodni, a na efekty liftingujące należy poczekać około 6-8 tygodni.

Efekty zabiegu:

nici liftingujące zabieg na żuchwę

Użycie nici liftingujących na szyję

Zabieg dedykowany dla osób, które zauważyły utratę jędrności skóry szyi lub pojawiające się zmarszczki oraz widoczne gołym okiem tzw. obręcze Wenus. Zabieg polega na implantacji nici rewitalizujących na szyję, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta, a zmarszczki mniej widoczne. Zabieg jest w pełni bezpieczny i zapewnia długotrwałe efekty. Efekt liftingu osiągnięty podczas zabiegu z użyciem nici utrzymuje się przez około 2 lata. Pierwsze oznaki poprawy w wyglądzie twarzy uzyskuje się po 4 tygodniach, a w kolejnych miesiącach stopniowo przybierają na sile. Maksymalne rezultaty osiąga się po około 2-3 miesiącach od zabiegu.

Efekty zabiegu:

Foxy eyes 30 minut1000 PLN
Linia żuchwy 30 minut2000 PLN
Szyja 30 minut2000 PLN
Podbródek 30 minut1400 PLN
Pełny owal twarzy 30 minut3000 PLN

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę

Scroll to Top